1 / 7
Mitsubichi pajero benz plin 7 sedista
14.500 €
24.03.2023 11:52

Штип / Штип

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Perfektna sostojba realna kilometraza 100 % ne e od uvoz pa donesen za prodazba koza greaci na sedista avtomatski men itn .Razgovor za cena samo posle viduvanje Atestirana kuka atestirani zatemneti stakla registracija do 03/2024 god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stole
Потврден огласувач
078576070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам