1 / 10
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1-DIAMOND
500 €
08.02.2023 14:30

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Taftalidze 1 - DIAMOND

ШИФРА -1009

„ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен модерно наместен стан во Тафталиџе во зградата на Адора, Дајмонд Гарден. Станот е комплетно наместен, со нов мебел и од бела техника.

- 70м2
- дневна+кујна
- 2 спални
- бања
- тераса
- 8 кат со лифт

цена: 500еур + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667

✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZNAJMUVA NOV NEVSELUVAN 2-SOBEN STAN VO AERODROM

260 €

NOV TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA, POZADI EAST GATE

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам