1 / 10
GOLF 5 1.9 2007 GOD.
1 €
18.02.2023 20:40

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5

Tour/v
God 2007
Uvoz germanija
Plateni davacki do reg
TEL:071/483-695
Bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070565400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам