1 / 12
VW SHARAN 1.9 TDI 4motion(4X4) 2008 g.UVOZ OD SVAJCARIJA
7.000 €
21.03.2023 16:39

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW SHARAN 1.9 TDI 4MOTION (4X4)
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
SO 7 SEDISTA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
VISOKO NIVO NA OPREMA
REALNI 220.000KM SO SERVISNA KNISKA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам