1 / 2
NIKE AIR MAX IVO - Original !!!
2.200 МКД
04.01.2023 16:58

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Бела

*********** P R O D A D E N I *************

Se prodavaat original patiki Nike AIR MAX Ivo, so golemina br. 45 (29 cm)
Patikite se odlicno socuvani, kako novi,mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena....................2200 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SKECHERS Moreno-Zenter Original !!!

0 МКД

TIMBERLAND Killington Half Cab Trapper Tan

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам