1 / 9
Range Rover Sport 2008 3.6 TD8
15.500 €
21.12.2022 17:05

Виница / Виница

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e perfektna bez nikakvi zabeleshki, so zelen karton i registrirana cela godina.
Za povekje informacii
078 213 333

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Alfa Romeo 147 1.6

3350 €

Mercedes-Benz B 180 CDI

4900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам