1 / 9
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 HSE
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 12:00

Виница / Виница

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Range Rover Sport во топ состојба со фул опрема,возилото е без дополнителни вложувања во него.
Повеќе информации на 078/213-333

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AUTOKING
Потврден огласувач
078213333
Испрати Е-маил до огласувачот

Серво пумпа за FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET

0 €

Дизни за сите типови на возила

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам