1 / 12
NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA
8.900 €
Цената е фиксна
31.05.2023 09:23

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Juke

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110
EURO 5
160 000 KM
SERVISNA KNISKA ZAVERENA
EDEN SOPSTVENIK
UVOZ OD GERMANIJA
PLATENO DO REGISTRACIJA
CLIMA AUTOMATIC
TEMPOMAT
MULTI VOLAN
KOZHEN VOLAN
PARKING SENZORI
SENZORI ZA DOZD
SENZORI ZA SVETLA
SVETLA ZA MAGLA
215 55 17 CONTINENTAL
NOVI GUMI
ORIGINALNI KILOMETRI
DVA KLUCA
GARANCIJA ZA KILOMETRI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V E N C O
Потврден огласувач
077642426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам