1 / 1
Opel corsa 1.0
2.111 €
27.05.2023 23:56

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Na delovi se sto vi treba 070594474

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
070594474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам