1 / 6
Chevrolet Spark 2010 1.0
3.500 €
09.03.2023 13:34

Велес / Велес

Марка:

Chevrolet

Модел:

Spark

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Chevrolet Spark 2010 1.0
Registracija so zelen karton
Atestiran Plin
Redovno serivisiran
Voziloto e vo perfektna sostojba
poveke info na telefon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071263115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам