1 / 5
Drebong za zelezo so alat i stolbna buselica
8.500 €
20.03.2023 11:52

Куманово / Куманово

Prodavam drebong za zelezo , so alat i materijal , sheping i stolbna bushalica
(komplet rabotilnica ) , Cena : 10 000 evra , mozhe i zamena so vasha doplata , po dogovor !

Informacii samo na:
077851518
077851518
077851818

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070616585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам