1 / 6
Ford Focus 1.8i
800 €
22.12.2022 00:11

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ford Focus 1.8i
Barajte na ovoj broj: +389 76861855
Barajte na ovoj broj: +389 76861855
Barajte na ovoj broj: +389 76861855

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
070701023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам