1 / 8
Sega Mega Drive
3.800 МКД
19.03.2023 10:47

Кисела Вода / Скопје

Se prodava zacuvana Sega Mega Drive vo komplet so originalen dzojstik i site potrebni kabli. Gratis dobivate i originalna igra Sonic. Kolekcionerski primerok. Retko!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Останато

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Sega Mega Drive

3800 МКД

Nintendo GB Advance, Dsi, Ds lite, 2ds, 3ds, polnac -adapter

8 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам