1 / 3
беспрекорн уред ТОКИ-ВОКИ
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2023 11:38

Скопје Центар / Скопје

сосем малку користен, комплетен сет со полнач и декларација на производител/срвис. Цена по договор.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Душко
Потврден огласувач
070223826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам