1 / 10
KUKA VO STAR DOJRAN, NAD PLAZATA FUK TAK
52.000 €
02.03.2023 20:47

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

433 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

STAR DOJRAN

PRODAVAM KUKA VO STAR DOJRAN, NA 80m NAD PLAZATA FUK TAK, IZLEZ OD DOJRAN NAKAJ GRCIJA.
I KAT I PRIZEMJE IMAAT SVOJ, ZASEBEN VLEZ.
KAT OD KUKATA E POTPOLNO OPREMEN I FUNKCIONALEN ZA ZIVEENJE, A I ZA IZDAVANJE.
NA KAT IMA 3 SOBI, KUJNA, KUPATILO, GOLEMO PRETSOBJE OD KOE SE VLEGUVA VO SITE PROSTORII.
NA KAT E GOLEMA TERASA I SE PROTEGA OD DVETE STRANI OD KUKATA I IMA PREKRASEN POGLED KON EZEROTO.
PRIZEMJETO GI IMA SITE INSTALACII I MOZNOSTI ZA PREGRADUVANJE.
ISKLUCITELNO MIRNA I TIVKA LOKACIJA.
KUKATA E VEDNAS VSELIVA.

JAVETE SE NA 070/360-860

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Skopje _
Потврден огласувач
079219279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам