1 / 8
CITROEN JUMPER 2.2 - Novi Gumi
6.300 €
06.02.2023 13:00

Охрид / Охрид

Citroen Jumper 2.2 Diesel so Novi Gumi.

Kombeto e vo mnogu dobra sostojba I e koristen za lici upotrebi.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075428682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам