1 / 12
Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS
7.000 €
18.02.2023 21:44

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Suzuki

Модел:

Grand Vitara

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4x4, 2006 godina, so 199 000 kilometri, registrirana do Maj 2023 godina, so klima, servo, ABS, elektrika na stakla i retrovizori, zatemneti stakla, aluminiumski felni, ispraven reduktor itn. Poveke informacii na 075 801 734.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Djole
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам