1 / 8
OPEL VIVARO 8+1 PATNICKO
9.200 €
17.02.2023 09:40

Охрид / Охрид

OPEL VIVARO 2009god PATNICKO DOBRO SOCUVANO, REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON, SERVISIRANO

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

KLIMCO
Потврден огласувач
78278797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам