plac
По Договор
25.03.2023 20:09

Битола / Битола

Квадратура:

471 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 471м2, кој се наоѓа во близина на хотел Битола.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
0038978375902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам