1 / 4
ГРОЗДОВ МЕД МАЏУН 100% ПРИРОДЕН
500 МКД
03.02.2023 21:26

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

100% природен маџун изработен од КАРДИНАЛ без додаден шеќер,конзерванс,засладувач...
Го подобрува имунолошкиот систем,ја зајакнува крвта во организмот,ги намалува триглицеридите,помага кај лица кои имаат проблем со белите дробови,ги намалува маснотиите на црниот дроб.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dimitar Stojanovski
Потврден огласувач
078252967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам