1 / 5
Mesto za prodazba
35 €
03.03.2023 20:14

Битола / Битола

Квадратура:

850 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod prugata
RATKO 077 853 173

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Reno
Потврден огласувач
075 334 582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам