1 / 11
PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO
1 €
22.03.2023 13:58

Виница / Виница

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

245 kw / 333 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA

REGISTIRANA

MOZE ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
077947043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам