1 / 10
PEUGEOT 308 1.6I 2008
4.050 €
02.03.2023 09:39

Виница / Виница

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA

REGISTIRANA SO ZELEN KARTON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
077947043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам