1 / 9
PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 2010 GOD
4.300 €
24.03.2023 21:46

Штип / Штип

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Oprem. Klima. Abs. Esp. Elektrika na prozori. Airbag. Centralna brava bord kompjuter. Cena. 4400 evr +ddv Uvezena od holandija ocarineta ates xomologacija do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
78473987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам