1 / 4
Motor 150ka
7.000 МКД
12.03.2023 00:03

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Truva

Километри:

50000

150 kubika motor nov akumulator, novi gumi i novo sediste. Ne pali od pred nekoj den ne znam sto mu e, vergla ali ne pali. CENA 7000 denari. Pishete na viber zainteresirani.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

A.S
Потврден огласувач
075343242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам