DOMASNA RAKIJA 50 STEPENI
200 МКД
Цената е фиксна
22.12.2022 21:15

Кавадарци / Кавадарци

UBAVA DOMASNA RAKIJA DVE TUBI PO 25L ZOLTA 59 STEPENI
TOA E 50 LITRI ZA 10000 DEN
PRACAM PO KARGO.
MAIL:kavadarci666@yahoo.com
tel:979787848

Категорија: Останато

Се продава од:

dane
Потврден огласувач
070787848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам