1 / 4
Салонски цвеќиња
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2023 17:39

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат салонски цвеќиња. Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075461916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам