1 / 11
STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2
135.000 €
26.03.2023 22:25

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

83 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina od 83 m2 na 1 /4 sprat vo objekt so lift i split sistem na greenje. Stanot ima 3 spalni sobi, 2 kupatila od koe 1 so prirodna ventilacija, 3 balkona , kujna so pr.ventilaciija i dnevna soba. Stanot e so odlicen raspored i ima jug-istok- sever orentacija. So stanot sledi i parking mesto i podrum.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN NA VODNO

180000 €

STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 49 M2

98000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам