1 / 5
STAN VO SKOPJE SEVER
72.000 €
26.03.2023 22:24

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

77 m²

Греење:

Централно

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

SKOPJE SEVER

Se prodava stan vo Skopje Sever od 75 m2 na 9 /12 sprat. Stanot ima 1 spalna soba, kujna so dnevna, kupatilo i balkon. Stanot ima moznost za 2 spalna soba i e vo odlicna sostojba.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVOGRADBA VO HROM - 70 M2

1330 €

STAN ZAD KAPITOLMALL

1250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам