1 / 8
BMW 118
4.399 €
26.03.2023 10:20

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава БМВ 118д
Колата е во одлична состојба, доста зачувана,редовно сервисирана и гаражирана.
Од опрема поседува ел.на прозори и ретровизори,климатроник,старт/стоп и др.
4 нови зимски гуми со фабрички алуминиумски бандажи 16ки. Регистрацијата важи до 08.23. Без замени.Тел-075-957-440

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
070295294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам