1 / 10
Stan od 83m2 na Bulevar Turiticka - ZDRAVESKI
1.200 €
25.03.2023 13:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

83 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бул. Туристичка

Se prodava stan od 83m2 i podrum od 8m2 na Bulevar Turisticka.
Stanot e kompletno renoviran so nova instalcija za odvod i dovod, novi prozori, plocki i parket.
So sleden raspored:
- Dnevna so trpezarija
- Kujna
- Dve spalni sobi
- Toalet
- Kupatilo
- Dva balkoni
Cena: 1200 evra m2
Za povekje informacii, obrtete se na:
Gjoko: 078/ 303 - 253
Julijana: 076/ 361 - 360
Sifra: 0175

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 80m2 vo Karpos 1 - ZDRAVESKI

80000 €

Stan vo gradba od 62 m2 na Ul. Asnom - ZDRAVESKI

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам