1 / 10
Se izdava stan vo centar zà 4 osobi
По Договор
21.03.2023 16:54

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

Se izdava stan vo centar !!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Bobi
Потврден огласувач
076852565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам