1 / 4
TRPEZARISKA MASA so prodolzetok
20.000 МКД
Со вклучен ДДВ
05.04.2023 14:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Namalenie na unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski kabineti, masivni ogledala, trpezariski masi, klub masi, itn.
Izrabotuvame mebel po porscka.
Povelete vo salon "Wood Room" na Partizanska br 133 vo Karpos 4.
Info 075-392-424
e-mail woodroomsk@yahoo.com
Facebook Wood Room
web: woodroom.mk
https://woodroom.mk/

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од: Претпријатие

Wood Room
Потврден огласувач
078377722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам