1 / 8
LAMINAT NOV 8
850 МКД
21.03.2023 19:33

Прилеп / Прилеп

Vrven kvalitet
Germanski
8 ka debelina
Nov e okolu 1200 - 1300 den
Temno kafena boja
1000 den
70 kvadrati
Za poveke info javi se

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Ламинат

Се продава од:

Bufnas
Потврден огласувач
075588893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам