1 / 12
Se prodava stan vo ohrid 56 m2
1.250 €
02.03.2023 21:06

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2004

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ulica bogomilska br/128

Se prodava stan vo ohrid ulica bogomilska
Blizu centar
Stanot e vo odlicna sostojba, namesten so site uslovi za ziveenje vednas vselliv.
Stanot ima dnevna so kujna ,spalna i detska soba, eden balkon i kupatilo
Cenata e 1250 evra m2
Kontakt tel 075922462
075922462 NAKE

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sedat
Потврден огласувач
075538498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам