1 / 3
Prodažba na kuća vo Tetovčanka na dobra lokacija
179.999 €
09.03.2023 14:36

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

225 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

86 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

🧐 Primamliva ponuda vo AGENCIJA CHANAK 🧐
Prodažba na kuća 🏡 vo Tetovčanka na dobra lokacija.
Ne ja propuštajte ponudata, zakažete termin!

⛳️ LOKACIJA: Tetovčanka
📏POVRŠINA na parcela: 172 м2
📏STANBENA POVRŠINA: 225 м2
►Garaža

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29
www.chanak.mk
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам