1 / 4
SALOMON Ski 41br cevli/cizmi/konduri
2.000 МКД
Цената е фиксна
13.02.2023 10:33

Битола / Битола

Salomon konduri 41 broj vo SUPER sostojba

Kondurite se zdravi i celosno funkcionalni
💥EVTINO💥

isprakjam po kargo

Kontaktirahte vo sekoe vreme

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
079 367 477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам