1 / 8
se izdava i prodava stan vo elitna naselba ezerski lozja
1.000 МКД
Цената не е фиксна
28.02.2023 09:04

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

63 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ezetski lozja struga

stanot e so site evropski standardi, mesto polozba juzna so pogled na ezero. stanot ne e vseluvan.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
077900097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам