1 / 12
OPEL CORSA D
4.800 €
Цената не е фиксна
24.03.2023 20:29

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Corsa D proiz. 2010. Kompletno ispravno, registrirano,servisirano so ful oprema. Voziloto se vozi sekojdnevno. Ima prostor za dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
78269092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам