1 / 12
VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP
23.800 €
Денес 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

OPREMA

ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Priprema za Telefon
Centralna Brava
Aluminski Felgi
Elektricni Prozori
Elektricni Retrovizori
Bord Kompjuter
Kozen Volan
Komandi na Volan
CRUISE Control
DISTANCE Control
Klimatronik
Parking Senzori
PARK ASSIST
Senzori za Dozd
START-STOP SYSTEM
Auto Hold
Merac na pritisok vo Gumi

2 Originalni klucevi
100% Garancija na Kilometraza
Moze da proverite kaj sakate

Kontakt: 070650459

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Emir
Потврден огласувач
38970650459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам