1 / 8
Машина за перење-горење
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.02.2023 10:40

Струмица / Струмица

Се продава машина за перење марка горење за делови.телефон. 070/491-503; 078/866-917

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070491503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам