1 / 3
Akai gx f90 dek deck
1 €
Цената е фиксна
29.05.2023 09:10

Гази Баба / Скопје

Akai gx f90. Kompleten. GX glava.
Ne greban.
Edniot metar ne pokazuva. Dekot tonski raboti normalno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070217990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам