1 / 4
Aprilia Atlantic 500...besprekoren..!!
2.200 €
22.03.2023 16:28

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2004

Модел:

Atlantic 500

Километри:

45000

Zimska cena, motorot e ekstra...
Novi gumi, nov vizir, novi plocki napred nazad, maslo, filtri

barajte 070/230320

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Centar
Потврден огласувач
077933367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам