1 / 12
Nova semejna kuka vo Gjorce Petrov,Skopje
310.000 €
13.03.2023 19:45

Велес / Велес

Број на соби:

10

Квадратура:

215 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

252 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2022

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Gjorce Petrov Skopje

Се продава нова куќа во убава и мирна населба со прекрасен поглед кон Водно.

Целокупната површина на плацот е 353м2 од кои објектот е 99м2 во oснова и 252м2 дворно место. Подрумот располага со дневна соба, перална и две помошни простории. Првиот кат располага со ходник, тоалет, соба/канцеларија и голема дневна со кујна и трпезарија. Приземјето има излез кон дворот. Првиот спрат располага со 3 спални соби, тоалет и соба наменета за гардеробер. Кровот на куќата е 60м2 кровна тараса со 360степени поглед кон Водно и Скопје. Куќата е правена со квалитетни материјали а ентериерот е модерен дизајн како комбинација од бетон, дрво и светли бои. Целосна документација и имотен лист средени.

Технички карактеристики:
Карабина: Бетон и цигли термо блок 25
Прозори: Века Германски. Боја Антрацит (ХБ шибер 10год гаранција)
Фасада: 10см термоизолација. Боја бела
Греење/ладење: Daikin топлотна пумпа комбинација од подно греење и фен кујлери
Водовод, електрика инсталирано
Безбедносна врата
Хидро изолација на кровна тараса

За повеќе информации јавете се на 070509819 или 071223485

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Lazar, Viktorija
viktorijasmilevska@yahoo.com
Потврден огласувач
071 272 043; 078 738 610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам