1 / 8
ZDRAVA LEKOVITA HRANA
199 МКД
Цената е фиксна
22.03.2023 20:04

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Еликсир Тајната на Долг Живот , АКЦИЈА на Екстракт од Комбуха на 350 гр.=199 ден. Намалено од /900/ден. Екстракт од Комбуха 700 гр.=299 ден. Намалено од /1500/Ден. И Нај Ново Екстракт од Комбуха со Екстракт од Семки од Гројзе /Мерло/ од 350 гр.=250 ден. Намалено од/1000/ден. за Брзо Чистење на Крвните Садеви, 20 пати по силен антиоксидант од витамин С, и 50 пати помоќен од витаминот Е, за Здраво Срце и Брзо Регенерирачко Дејство.
Gold-Karamel dooel 15 години Произведува Високо Квалитетни Лековити Производи Со Сертификати од Стопанска комора, Дирекција за за Храна и Републички Завод За Здраствена Заштита рег. Бр. 5284.
Еликсир Тајната на Долг Живот , Има Регенерирачко Дејство , Антиоксидативно Дејство, Антивирусно Дејство, Антисептичко Дејство, Антиканцерогено Дејство, Многу го Зајакнува Имунитетот, Го Подобрува Дишењето, Ја Засилува Потенцијата, Ги Прочистува Крвните Садеви, Прочистување на Црн Дроб, Ги Регенерира сите Органи, Помага Против Бронхитис, Антибиотскo Својство, Детоксикација на Тело, Помага во Дигестивен Тракт, Потикнува во Телото Интерферон, Има Биофотонско Зрачење како Многу Лековити Билки, и Др.
Содржи , Минерали - Магнезиум, Калциум,Железо, Калиум, Цинк, Бакар, Манган, Кобалт.
Витамини - Големо количество на Ц витамин, Б-Комплекс, Фолна Киселина Б9, АминоКиселини, АнтиОксидснти, Е Витамин, Биотин, Природни Антибиотски Состојки, Протеини, Гликоза, Фруктоза, Јаглени Хидрати.
Органски Киселини - Глукоронска Киселина, Глуконска Киселина, Млечна Л Киселина , Пантотенска, Оцетна, и Лимонска.
Има Голема Количина на Глукоронска Киселина кој е главен Регенератор на Органите, Чистач на Телото од Отрови и штетно материи и Јак Детоксикатор на Телото, Ја Има само во Овие Еликсир Екстракти , /во други производи ја нема/Со Користење на Овие Еликсир Екстракти Добивате Здраво и Енергично Тело .
Врвен Квалитет Висока Енергетска Вредност.
Новогодишен и Божиќен ПАКЕТ Порачуваш 5 + 1гратис добиваш = 6 од сите Еликсир Екстракти. Испорака до Дома во Сите Градови на Р. Македонија.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од: Претпријатие

Gold Karamel dooel
Потврден огласувач
075644608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам