1 / 8
Oprema za Pekara Masini
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 15:39

Кичево

Се продават машини за пекара:

1. Rotamat Gs - Автоматска машина за делење и заокружување тесто за производство на тркалезни и правоаголни печива од ситно парче.

2. Diviseuse Marchand - Полуавтоматска 20-поделба квадратна поделба070568091

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава / Можна е замена од:

Arment
Потврден огласувач
070568091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам