1 / 5
Piaggio Beverly far
35 €
27.02.2023 14:45

Аеродром / Скопје

Se prodava originalen far od beverly, farot raboti bez problem samo kozmeticki ima dve tocki od pricina sto motorot vo zima rabotese pod cerada i od toplinata na sijalicita se dvete tocki. Cena 35evra. Vrtete na 070304002

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Осветлување

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078299244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам