1 / 3
Зимски патики
1.700 МКД
16.03.2023 11:11

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

41

Боја:

Црна

Boulder зимски патики, нови. Купени се во ГТЦ.
Се продаваат поради згрешен број, за бројче помали. Патиките се многу квалитетни.
Може и преку Брза пратка да се пратат по договор.


Тел. за контакт: 078527111.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Marin
Потврден огласувач
077854248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам