Kupuvam stan
40.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.02.2023 18:24

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Stip

Jupuvam ednosoben stan so zasebma spalna soba.po moznost do 2 sprat bez lift ili povisoko solift.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Pavle Radojev
Потврден огласувач
070726656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам