SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DUZLAK STIP
По Договор
25.12.2022 16:14

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vodenska 1

236 m2 povrsina
Salon 45m2
Garaza 20m2
2kupatila
POVEKE INFO NA 077 625 197 - marjan

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078356076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам